(098) 247-51-30 (095) 800-74-69
Прийом дзвінків з 9:00 до 19:00

Доставка і оплата

 

Доставка

Ми здійснюємо доставку запчастин на двигун для скутера, мопеда, мотоцикла, квадроцикла і на електроскутер як по Харкову, так і по всій Україні, а так само в країни СНД та інші країни Світу.
Пропонуємо Вам наступні варіанти доставки:
 
Доставка по м Харкову:
 
Кур'єрська доставка здійснюється: з Пн по Сб з 10:00 до 19:00 (доставка після 18.00 окремо узгоджується з менеджером).
При замовленні на суму до 500 грн. вартість доставки по Харкову - 150 грн.
Ви можете відмовитися від покупки на місці, сплативши при цьому вартість доставки.
Самовивіз - Ви можете забрати Ваше замовлення в зручний для Вас час (біля ст. М. Київська), за попереднім погодженням з менеджером.
 
Доставка по Україні:
 
При оформленні замовлення з доставкою по Україні необхідно вказувати: місто доставки, адреса або номер складу компанії-перевізника, повні ПІБ того, хто буде забирати замовлення в пункті видачі багажу, контактний телефон.
Замовлення буде відправлений за допомогою послуг однієї з компаній-перевізників (за Вашим вибором) на протязі 2-3 днів з моменту замовлення і 100% або часткової оплати. Термін доставки 1-4 дні з моменту відправки. Після відправки менеджер надішле на Ваш контактний номер телефону SMS з № декларації або зв'яжеться з Вами по телефону і повідомить № декларації.
 
Доставка товарів з допомогою вантажоперевізника «Нова пошта»
Адреси складів в вашому місті
Вартість доставки залежить від товару та місця призначення, тому не включається в суму замовлення. Замовник оплачує доставку при отриманні товару на складі перевізника. Терміни доставки - від 1 до 4 днів (терміни коректуються в кожному конкретному випадку).
Збільшено безкоштовний термін зберігання вантажу у всіх представництвах компанії до 5 робочих днів. Увага! з 6-го дня починається нарахування пені 20% від вартості перевезення за кожен день зберігання.
УВАГА!!!
ПРИ ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ НА СКЛАДІ "НОВОЇ ПОШТИ" ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЙОГО НА НАЯВНІСТЬ
УШКОДЖЕНЬ, так як ТОВАР перед відправкою ретельно перевіряють НАЯВНІСТЬ МЕХАНІЧНИХ УШКОДЖЕНЬ. ПРИ ВИЯВЛЕННЯ ЇХ НА СКЛАДІ "НОВОЇ ПОШТИ" складає акт.
"НОВА ПОШТА", А ТАКОЖ І ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "SCOOTERSERVIS. COM" НЕ БЕРЕ ПРЕТЕНЗІЙ, ЯКЩО ВИ НЕ ПЕРЕВІРИЛИ ТОВАР ПРИ ОТРИМАННЯ
 
 
Доставка товарів за допомогою "Укрпошти" (після 100% передоплати - тільки в ті міста, в яких немає складів вантажоперевізників);
При оформленні замовлення, доставка за допомогою '' Укрпошти ", необхідно вказувати: поштовий індекс вашого відділення пошти, країна доставки, місто, адреса одержувача, повні ПІБ того, хто буде забирати замовлення в пункті видачі багажу, контактний телефон. Ви можете отримати своє замовлення в своєму відділенні Укрпошти.
УВАГА!!!
ПРИ ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ У ВІДДІЛЕННЯ "Укрпошти" ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЙОГО НА НАЯВНІСТЬ УШКОДЖЕНЬ, так як ТОВАР перед відправкою ретельно перевіряють НАЯВНІСТЬ МЕХАНІЧНИХ УШКОДЖЕНЬ. ПРИ ВИЯВЛЕННЯ ЇХ У ВІДДІЛЕННЯ "Укрпошти" складається акт.
"УКРПОШТА", А ТАКОЖ І ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "SCOOTERSERVIS. COM" НЕ БЕРЕ ПРЕТЕНЗІЙ, ЯКЩО ВИ НЕ ПЕРЕВІРИЛИ ТОВАР ПРИ ОТРИМАННЯ
 
Доставка по Росії і СНД:
 
При оформленні замовлення з доставкою по СНД необхідно вказувати: поштовий індекс вашого відділення пошти, країна доставки, місто, адреса одержувача, повні ПІБ того, хто буде забирати замовлення в пункті видачі багажу, контактний телефон.
 
Доставка товарів за допомогою "Укрпошти"
Доставка здійснюється тільки після 100% передоплати - на картку ПриватБанку (якщо у вашому місті є філія або представництво даного банку) або системою міжнародних переказів WESTER UNION або ін.
Ви можете отримати своє замовлення в своєму місцевому відділенні Пошти.
УВАГА!!!
ПРИ ОТРИМАННЯ ТОВАРІВ У ВІДДІЛЕННЯ "ПОШТИ" ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЙОГО НА НАЯВНІСТЬ УШКОДЖЕНЬ, так як ТОВАР перед відправкою ретельно перевіряють НАЯВНІСТЬ МЕХАНІЧНИХ УШКОДЖЕНЬ. ПРИ ВИЯВЛЕННЯ ЇХ У ВІДДІЛЕННЯ "ПОШТИ" складає акт.
"УКРПОШТА", А ТАКОЖ І ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН "SCOOTERSERVIS. COM" НЕ БЕРЕ ПРЕТЕНЗІЙ, ЯКЩО ВИ НЕ ПЕРЕВІРИЛИ ТОВАР ПРИ ОТРИМАННЯ.
  СПОСОБИ ОПЛАТИ
Оплата по м Харкову:
 
1. Готівкою при отримання товару.
2. Передоплата на картку ПриватБанку за реквізитами, наданими менеджером при уточненні деталей оформлення замовлення.
Увага!!!
Комерційні банки беруть комісії за платежі.
Комісія в Приватбанку
1. Каса 1%, але не менше 5 грн.
2. Термінал 1%, але не менше 1 грн.
3. Пріват24- 1,05%.
 
Оплата по Україні:
 
1. Передоплата на картку ПриватБанку за реквізитами, наданими менеджером при уточненні деталей оформлення замовлення.
2. післяплатою (оплата при отриманні), при пересиланні "Новою поштою", (може бути застосована для постійних покупців)
Увага!!!
Комерційні банки беруть комісії за платежі.
Комісія в Приватбанку:
1. Каса 1%, але не менше 5 грн.
2. Термінал 1%, але не менше 1 грн.
3. Пріват24- 1,05%.
    
ПІСЛЯ ОПЛАТИ, передзвонив АБО ВІДПРАВТЕ SMS НА БУДЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ З ШАПКИ МАГАЗИНУ, ПОВІДОМТЕ ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я І СУМУ ОПЛАТИ, ЩОБ МИ МОГЛИ ВІДЗНАЧИТИ ВАШУ проплати І ВОНА НЕ загубитися серед ІНШИХ ПЛАТЕЖІВ, ВІД ЦЬОГО ЗАЛЕЖИТЬ достойной ВІДПРАВКА ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ !!!
 
 
Оплата СНД і інших країн:
 
1. Передоплата системою міжнародних переказів WESTER UNION та ін. Або на картку ПриватБанку за реквізитами, наданими менеджером при уточненні деталей оформлення замовлення.
Відправка товару при пересиланні "Укрпоштою" здійснюється після 100% передоплати.