(098) 247-51-30 (095) 800-74-69
Прийом дзвінків з 9:00 до 19:00

Політика безпеки

 

Адміністрація інтернет-магазину "Scooterservis" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
 
   Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Scooterservis" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.
 
   Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.
 
   Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нових постуленіях товару, розпродажах, спеціальних програмах.
 
   Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти info @ scooterservis. com і ми завжди допоможемо Вам!
 
   Представники інтернет-магазину "Scooterservis" ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.
 
Загальні положення:
 
   1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину "Scooterservis"
   2. На сайті інтернет-магазину "Scooterservis" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин "Scooterservis" не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.
 
Особисті відомості та безпека:
 
   1. Інтернет-магазин "Scooterservis" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
   2. У певних обставинах інтернет-магазин "Scooterservis" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
   3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".
   4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "Scooterservis" з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
   5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "Scooterservis" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.